Čekiški šildytuvai Dražiče

draziceParduotuvėse yra labai didelis šildytuvų pasirinkimas Išsirinkti sau tinkamiausią ir geriausią tikrai nėra lengva. Jei dvejojate kokį gamintoją rinktis, siūlome įsigyti Dražice, Čekijos gamintojo siūlomą produkciją. Nors šie šildytuvai yra vieni brangesnių, tačiau jų kokybė ir ilgaamžiškumas atperka visas ūsų investicijas.

Kadangi šis gamintojas turi ilgalaikę patirtį, todėl gali jums pasiūlyti didelį šildytuvų pasirinkimą. Čia sau tinkamą ras kiekvienas. Galite įsigyti elektrinį arba kombinuotą, kurį nesunkiai bus galima pajungti ir prie saulės kolektoriaus. Kiekvienas pirkėjas nori šildytuvo, kuris taupytų elektros energiją ir tuo pačiu greitai šildytų vandenį, bei palaikytų reikiamą jos temperatūrą. Visų pirmą šio gamintojo šildytuvai iš vidaus yra padengiami specialiu emaliu, kuris uždedamas elektrolizės būdu. Taip yra apsaugomos silpniausios šildytuvo vietos, tokios kaip siūlės, išlenkimai ir pan. Taip užtikrinama pati geriausia apsauga nuo korozijos. Būtent šis gamintojas šildytuvo Kropui suteikia net penkerių metų garantiją, todėl dėl kokybės galite net neabejoti. Kiti gamintojai sukčiauja, rašydami kad suteikia 7 metų garantiją. O iš tikrųjų pasiskaičius taisykles rastumėte, kad remontas taikomas tik tuo atveju, kai vanduo yra kokybiškas. Rasti tokį vandenį tikrai labai sudėtinga, nebent jūs naudojate distiliuotą vandenį. todėl remontą teks apmokėti pačiam, o apie garantiją teks pamiršti.

Visų antra, labai svarbu yra ar renkatės kombinuotą ar elektrinį elementą turintį šildytuvą. Prieš perkant išsiaiškinkite ar elementas kontaktuoja su vandeniu ar ne. Jei elementas turi sąlytį su vandeniu, tai jis nuolat kalkės ir galiausiai susidarys toks kalkių sluoksnius, kad elemento tarnavimo laikas sumažės iki maksimumo, o tuo pačiu bus sunaudojama ir daugiau elektros energijos.

Dražice vandens šildytuvai gaminami su elektriniais elementais, kurie neturi tiesioginio sąlyčio su vandeniu. Šildytuvo keramikinis elementas ra specialioje kapsulėje, kuri užtikrina maksimalią apsaugą nuo oksidacijos. Šiai detaliai jūs gausite net dviejų metų garantiją.

Šių šildytuvų gamyboje naudojamas poliritano intarpas, kuris puikiai atlieka šiluminės izoliacijos funkciją. Jei norite suderinti termofikacinę sistemą derint su dujiniu kondensaciniu šildytuvu, tai geriausiai rintis tūrinį vandens šildytuvą. Jei norite vandenį šildyti pigiau, taupant dujas, tai geriausiai rinktis greitaeigį šildytuvą. Taip vandenį pašildysite labai greitai,  dujų  bus suvartota labai nedaug. Nesirinkite  9KW šilumokaičio, nors jums ir gali pripasakoti labai gražių pasakojimu, kiek daug jūs sutaupysite. Iš tikrųjų dujų sąnaudų tiks padidės. Tokie šildytuvai labiau derinas su kieto kuro katilais, šildymo sistemomis.

Taigi, perkant šildytuvą, reikia viską labai gerai apgalvoti, kad vėliau tikrai netektų gailėtis. Tai nėra labia pigus pirkinys, todėl profesionalo konsultacija čia yra būtina.  Dražice siūlo jums kokybiškiausią ir geriausią šildymo įranga. Užtikrinkite savo namų šilumą, jaukumą ir taupykite pinigus. Geri specialistai jums visada patars ir padės išsirinkti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

13 − seven =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>