Keliauk autobusu

skrydziaiLietuvoje pilna įvairiausių kelionių agentūrų. Kiekviena jų bando savaip prisivilioti klientus, siūlydama įvairiausias keliones už patrauklią kainą. Ar žmonėms išvis reikalingos kelionių agentūros? Juk galima keliauti ir viską susirasti pačiam. Žinoma galima, tačiau dažniausiai tokios kelionės Jums kainuos labai brangiai, arba bus su minimaliausiai patogumais ir nepaliks Jums didelių įspūdžių.

Kelionių agentūros padeda žmonėms padaryti tinkamus sprendimus. Jums nereikia rūpintis nieko, Jūs tik susimokate reikiamą sumą ir galite pamiršti visus kelionės organizavimo rūpesčius. Agentūra pasirūpins absoliučiai viskuo. Jie padės jums išsirinkti pačią tinkamiausią datą Jūsų kelionei, tada išklausys Jūsų pageidavimus, norus ir parinks Jums tinkamiausią viešbutį, į kurio kainą bus įskaičiuotas maitinimas, gėrimai ir jei pageidausite, tai ir kiti įvairiausi patogumai ir paslaugos. Taip pat bus pasirūpinta Jūsų kelione. Bus rezervuotos vietos lėktuve ar autobuse, priklausomai nuo to, kur ir kaip Jūs norite keliauti. Jeigu skrendate lėktuvu į kokį nors didesnį miestą, o Jums reikia į kokį nors mažą kurortinį miestuką, tai Jums bereikia pergyventi, kaip išlipus iš lėktuvo reikėtų nusigauti iki Jūsų viešbučio. Jis oro uoste pasitiks gidas, kuris įsodins Jūs į autobusą, palydės Jūs į viešbutį, padės užsiregistruoti. Tai pat gidas paliks Jums pažintinių ir kitokių kelionių sąrašą, iš kurio Jūs galėsite už papildomą mokestį išsirinkti tai, kas Jums atrodo labai įdomu ir naudinga. Taip pat kelionių agentūros pasirūpins Jūsų sveikatos draudimu. Atsitikus kokiai nelaimei ar susirgus, Jums nereikės pergyventi dėl didelių išlaidų, viskuo pasirūpins Jūsų agentūra. Taip pat Jums bus suteikta visa informacija apie tą šalį, kurioje Jūs žadat atostogauti. Jei tik reikia, Jums padės įsikeisti valiutą, susirasti norimą objektą ar tiesiog pakonsultuos Jums aktualiais klausimais. Dažnai agentūros surengia nemokamą ekskursiją po miestelį, kuriame Jūs gyvensite. Kai jau ateis laikas važiuoti namo, atvažiuos gidė, kuri palydės Jūs iki pat lėktuvo durų.

Kitiems patinka kelionės autobusu. Agentūros turi labai daug pasiūlymų ir tokių kelionių mėgėjams. Dažniausiai kelionės autobusu yra daug pigesnės, tačiau jos ne visada yra tokios malonios kaip norėtųsi. Žinoma, jeigu dieną keliauji autobusu, o naktį miegate viešbutyje, tai viskas gerai, atsikeliate išsimiegojęs, pailsėjęs ir pasiruošęs naujiems įspūdžiams. Bet dauguma kelionių yra tokių, kai tenka parą, o kartais ir daugiau praleisti autobuse. Toks miegas tikrai nėra patogus ir atsikėlus ryte Jūs dažniausiai skųsitės nugaros ar kaklo skausmai. Žinoma, dabar yra autobusų su visais patogumais, kondicionieriais ir net tualetu ir dušu, tačiau juose Jūs vis tiek neįsimiegosite taip gerai, kaip lovoje. Jeigu Jūs domina kelionės autobusu, bet Jūs dar niekad neesate taip keliavę, tai gerai apgalvokite ar nebus Jums tokia kelionė per sunki. Jeigu vis dėlto nusprendėte keliauti – puiku. Galbūt Jums tokios kelionės labai patiks ir Jūs nebenorėsite skraidyti lėktuvais.

drakonoskrydziai.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ten − 7 =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>