Liuteinas akims

Leiskit papasakoti jums istoriją kaip liuteinas akims, kurio neatpažįsta dabartinės kompiuterinės programos, pakeitė mūsų regėjimą. O jei pabustume netolimoje ateityje, kur mūsų gyvenimo vedliais taptų nematomos, o tik girdimos programos?  Praregėti ne taip lengva, tačiau sustiprinti žvilgsnį jau matantiems daug lengviau. Todėl ateities regėjimas ir liuteinas bus vos matomas, tačiau jo poveikis nesuvokiamai pamatuojamas. Kaip įžvelgti formas, spalvas ir apsisaugoti nuo kenksmingų spindulių. Užsimerkti ir nebepabusti nėra išeitis. Kadangi esam tik gyvi organizmai, su laiku mūsų ląstelės negrįžtamai nyksta. Taip pat sunyksta ir pasensta mūsų regėjimas. Ašarojančios ir paraudusios akys ir tolstančios perspektyvos.

Kodėl tik liuteinas akims gali sustiprinti  ir atgaivinti regėjimą? Jei ilgas valandas praleidžiate prie kompiuterio, televizijos ar kino ekrano, jūsų akims reikia ne tik poilsio, bet ir maistingų papildų, arba vitaminų akims. Atlikus išsamius tyrimus, kaip liuteinas veikia dirbančiųjų kompiuteriu regimuosius potyrius, įrodė, jog vartojant šiuos papildus regėjimas tik pagerėja. Kaip visada tyrimai buvo atliekami suskirstant dalyvius į dvi grupes. Vieni gauna tikruosius vitaminus, pripildytus liuteino, o kiti tik placebo. Nors liuteino kiekis yra normuojamas, tačiau dalyviai, kuriems buvo skiriamos didesnės jo dozės, regėjimas stipriai pagerėjo.  Nors tam tikri vaisiai ir daržovės, turi natūralaus liuteino,  kuris sumažina sudėtingų akių ligų riziką, tačiau su laiku tenka padidinti šios medžiagos dozę.

Kaip ir kodėl mes senstame? Kasdien užmiegam ir pabundam savyje turėdami vis mažiau gyvybingų ląstelių. Intensyviai dirbdami ir  įtemptai žiūrėdami į simuliuotus ekranus silpninam regėjimą. Todėl tinkama dozė liuteino gali užkirsti kelią kataraktai, arba akies lęšiuko užtemimui. Norėdami išvengti aptemusio ir neaiškaus gyvenimo vizijų, pamaitinkite akis. Akys yra ne tik sielos veidrodis, bet ir esminė gyvo organizmo dalis. Lengvesnis orientavimasis, produktyvesnis darbas ir nepavargusios akys.  Kartais neužtenka tik poilsio ir tamsos, kad iš naujo pradėtumėt dieną. Liuteinas akims yra ir liuteinas jūsų profesiniam gyvenimui. Diena iš dienos mes turime pasirūpinti savo organizmo energijos atsargomis, todėl  privalom sustiprinti visus įmanomus pojūčius.

Liuteinas akims ir jo teigiamas poveikis jau seniai įrodytas, tačiau dauguma pamirštame sustiprinti savo regėjimą. Natūralaus Liuteino gamtoje yra apie 600, tačiau keičiantis sezonams ne visada galime maitintis natūraliai augančiomis, šviežiomis daržovėmis.  Jei jūsų maisto racione trūksta liuteno,  vartokite maisto papildus prisotintus šiuo natūraliu karotenoidu.  Aprūpindami organizmą filtruojančiu antioksidantu galite išvengti neigiamo mėlynos šviesos poveikio.  Be šios medžiagos rizikuojate susirgti sudėtingomis akių ligomis. Todėl iš anksto aplenkite laiką ir pristabdykite silpstančių akių procesą. Šiuolaikinės technologijos nesugrįžtamai paveikė mūsų vidinius ir išorinius potyrius ir regėjimą. Tačiau mes vis dar turime galimybę užkirsti kelią negrįžtamiems procesams. Mūsų pasiūlymas, teigiami pokyčiai ir pailsėjusios akys.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twenty − ten =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>